Doradztwo kulinarne i personalne : Racibórz i okolice

Projekty, wyposażanie i urządzanie : kuchni, hoteli, restauracji, domów przyjęć, kawiarni, cukierni, pubów, pizzerii, zajazdów

Usługi baristyczne

Profesjonalny Sprzęt Do Parzenia Wyśmienitej Kawy!  Ekspresy Ciśnieniowe, Młynki Do Mielenia Kawy i Wszystkie Potrzebne Akcesoria Dla Baristy!

Profesjonalne ekspresy do kawy są bardzo ważnym elementem w kawiarni, cukierni, restauracji itp.
Najczęściej polecam produkty włoskich firm! Ale moja oferta jest bardzo bogata, tak że znajdą się też urządzenia produkcji krajowej, która specjalizuje się tez w produkcji ekspresów ciśnieniowych do kawy, młynków oraz innego typu urządzeń gastronomicznych.
Za pomocą profesjonalnego młynka można idealnie zmielić kawę na świeżo tyle ile potrzebujemy, a  za pomocą ekspresu przygotujemy wykwintny napój o cudownym smaku i aromacie.
Urządzenia te są dedykowane wszystkim smakoszom kawy, a także przeznaczone do miejsc takich jak: kawiarnie, restauracje czy nawet biura!
Zawsze polecam wysokiej jakości ekspresy do kawy, które są niezawodne, proste w użyciu i konserwacji oraz posiadają gwarancję producenta i serwis. Zastosowanie nowoczesnych technologii, gwarantuje zawsze doskonałe espresso i cappuccino, od pierwszej do ostatniej filiżanki. Ekspresy ciśnieniowe które polecam cechują się świetnym, nie spotykanym na naszym rynku, stosunkiem wysokiej jakości do ceny. Można też dobrać odpowiedni kolor w niektórych modelach tak aby pasował do wystroju wnętrza lokalu.

Po zakupieniu i montażu w Państwa lokalu sprzętu zawsze przeprowadzam indywidualne lub grupowe szkolenie pracowników w zakresie:

  • Profesjonalne parzenie i serwowanie kawy!
  • Podstawowe zasady, jak użytkować i dbać o sprzęt.
Andrzej Tesarczyk - Specjalista Do Spraw Gastronomii, Doradca Kulinarny - tel.: +48 607 831 433 , mail: andrzej@tesarczyk.pl
polityka plików cookies | supported by rduch.eu